hermes
<< Terug

Groepsindeling 2019-2020

Datum: 11 juni 2019 Groepsindeling 2019-2020

Groepsindeling DansStudio Dokkum 2019-2020
 
Maandag 15:30-16:30 uur / Streetdance 8+/ Merel de Vries
1. Marith
2. Anastasia
3. Vera
4. Vera
5. Priscilla
6. Charlotte
7. Maaike
8. Romy
9. Jildou
10. Meike
11. Britte
12. Lieke
13. Aline
 
Maandag 16:30-17:30 uur/ Urban 10+/ Merel de Vries
1. Dasha  
2. Jessy  
3. Fardau
4. Alyssa
5. Denisha
6. Willianne
7. Marij
8. Fenna
9. Tineke Rianne
10. Nycke
11. Amy
12. Meike
13. Ilse
14. Anna
15. Marije
16. Mare
17. Camilla
 
Maandag 17:30-18:30 uur/ Urban 12+/ Merel de Vries
1. Anouk
2. Amélie
3. Liesbeth
4. Eliza
5. Thirza
6. Roos
7. Carmen
8. Kyra
9. Esse-Lieske
10. Anna Aukje
11. Anneke
12. Marrit
 
Maandag 18:30-19:30 uur/ Urban 14+/ Merel de Vries
1. Danique
2. Femke
3. Quinta
4. Julia
5. Ilse
6. Annalies
7. Josanne
8. Wianna
9. Dirk Jan
10. Iris
11. Karin
12. Janne
13. Nina
14. Christine  
15. Robin  
16. Hanna
17. Marije
18. Yasmine
19. Bianca
20. Marloes
21. Martina
 
Dinsdag 15:30-16:30 uur/ Modern Jazz 8+/ Joyce Postma
1. Juliët
2. Nola
3. Mare
4. Marije
5. Sterre
6. Leanne
7. Jantine
8. Mariëlle
9. Sofie
10. Jantine
11. Fieve
12. Hanna
13. Binneke
14. Sytske Sterre
15. Sien
16. Felina
 
Dinsdag 16:30-17:30 uur// Modern Jazz 12+/ Joyce Postma
1. Ilse
2. Danique
3. Mila
4. Annawil
5. Silke
6. Anna
             
Dinsdag 17:30-18:30 uur/ Modern Jazz 14+/ Joyce Postma
1. Danique
2. Thirsa
3. Bianca
4. Meike
5. Eveline
6. Kirsten
7. Liesbeth
8. Quinta
9. Ashley
10. Idwer
11. Esse-Lieske
12. Amélie
13. Dirk-Jan 
14. Anneke
15. Sita
16. Mirthe
17. Anna Aukje
 
Dinsdag 18:30-19:30 uur/ Modern Jazz 16+/ Joyce Postma
1. Nina
2. Iris
3. Jitske
4. Mette
5. Sanne
6. Tessa
7. Britta
8. Ketsia
9. Teodora
 
Woensdag 10:00-10:30 uur/ Peuterdans (2-3 jr.)/ Joyce Postma
1. Sophie
2. Vayen
3. Anna
4. Anniek
5. Nienke
6. Freya Mare
7. Ninthe Vere
8. Nora
 
Woensdag 10:30-11:15 uur / Peuterdans (3 jr.)/ Joyce Postma
1. Roselynn
2. Fieve
3. Elle
4. Vime
5. Yfke
6. Lièv
 
Woensdag 15:30-16:15 uur/ Jazzballet 5-7 jaar/ Joyce Postma
1. Tiemen
2. Aliesha
3. Lieke
4. Djurre Bram
5. Anne-Mae
6. Miki
7. Pien
8. Sara
9. Fenna
10. Rixt
11. Sofiya
12. Femke
13. Aafien
14. Dyanne
15. Sofie
16. Dycke
17. Sofia
18. Dieuwke 
 
Woensdag 16:15-17:00 uur/ Klassiek Ballet 6-8 jaar/ Joyce Postma
1. Jilke  
2. Mila
3. Miki
4. Jolien
5. Meike
6. Sofia
7. Annika
8. Ryelle
9. Ninthe
10. Sien
11. Nola
12. Noor
13. Anniek
14. Roos
15. Anouk  
16. Evie
17. Gezina
 
Woensdag 17:00-18:00 uur/ Klassiek Ballet 9-10 jaar/ Joyce Postma
1. Tynke
2. Iris
3. Nynke Marije
4. Amarins
5. Lieke
6. Lily
7. Berber
8. Janyke
9. Annedoor
 
Woensdag 18:00-19:00 uur/ Klassiek Ballet 11+ + Spitzen/ Joyce Postma
1. Janne
2. Indy
3. Famke
4. Felicia
5. Janna
6. Marit
7. Sophie
8. Brechtsje
9. Rianne
10. Melissa
11. Silja
12. Amélie
13. Marije
14. Carmen
 
Woensdag 19:30-20:30 uur/ Modern Jazz gevorderd/ Joyce Postma
1. Charlotte
2. Miranda
3. Janita
4. Marit
5. Marijke
6. Marijke
7. Merel
8. Lotte
9. Leonie
10. Tessa
11. Chloë
12. Margriet

Woensdag 20:30-21:30 uur/ Modern Jazz volwassenen/ Joyce Postma
1. Miriam
2. Ineke
3. Ingrid
4. Margreeth
5. Syta
6. Lindy
7. Mathilda
8. Elisabeth
9. Gea
10. Judith
11. Marit
 
Donderdag 15:15-16:00 uur/ Hiphop Jazz 6-8 jaar/ Merel de Vries
1. Aletta
2. Sinne
3. Bente
4. Imke Lotte
5. Marenthe
6. Mirthe
7. Jinthe
8. Fenna
9. Linde Lyke
 
Donderdag 16:00-17:00 uur/ Hiphop Jazz 8-10 jaar/ Merel de Vries
1. Angela
2. Fenne
3. Jildou
4. Eleanne
5. Elin
6. Lieke  
7. Lieke
8. Nynke Harmke
9. Kyra
10. Meike
11. Aliya
12. Jildou
13. Femke
14. Ryelle
15. Danique
16. Nynke
 
Donderdag 17:00-18:00 uur/ Hiphop Jazz 10-12 jaar/ Merel de Vries
1. Celia
2. Lisanne
3. Mare
4. Dinanda
5. Bente
6. Enna Lynn
7. Alisha
8. Demi
9. Fien
10. Sanne
11. Anouk
12. Gitte
13. Lara  
14. Gryanne
15. Janna
16. Nynke
 
Donderdag 18:00-19:00 uur/ Hiphop Jazz 12-15 jaar/ Merel de Vries 
1. Yasmina
2. Nour
3. Jente
4. Dirk Jan
5. Aimée
6. Tessa
7. Christina
8. Thirza
 
Donderdag 16:30-17:30 uur/ Hiphop Breakdance 8+/ Toscan Verheij
1. Marije
2. Vere
3. Estelle
4. Ilse
5. Daphne
6. Ivan
 
Donderdag 17:30-18:30 uur/ Hiphop Breakdance 11+/ Toscan Verheij
1. Melissa
2. Janine
3. Sterre
4. Nadiya
5. Kyra
6. Merel
7. Zerina
8. Amélie
9. Nynke
10. Aniek
 
Vrijdag 15:00-15:45 uur/ Jazzballet kleuters/ Leonie de Jong
1. Deanne
2. Nora
3. Elin
 
Vrijdag 15:45-16:30 uur/ Jazzballet 5-7 jaar/ Leonie de Jong
1. Elise Sofia
2. Vajen
3. Norah
4. Myrthe
 
Vrijdag 14:45-15:30 uur/ Kinderdans/ Joyce Postma
1. Guusje Fien
2. Ferre
3. Tieme
4. Jente
5. Amélie
6. Isabella
7. Marie
8. Sofia
9. Feara
10. Madelief
11. Evelynn
 
Vrijdag 15:30-16:30 uur/ Pré Talenten/ Joyce Postma
** AUDITIE **
 
Vrijdag 16:30-17:30 uur/ Talentenklas Modern/ Joyce Postma
** AUDITIE **
 
Vrijdag 16:30-17:30 uur/ Talentenklas Hiphop/ Merel de Vries en Toscan Verheij
** AUDITIE **
 
Vrijdag 17:30-18:30 uur/ Talentengroep/ Joyce Postma
** AUDITIE **
 
Vrijdag 18:30-19:30 uur/ Productiegroep/ Joyce Postma
** AUDITIE **
 
Vrijdag 20:30-21:30 uur/ Klassiek Ballet (jong) volwassenen/ Joyce Postma
1. Chloë
2. Margriet
3. Leonie
4. Charlotte
5. Natasja
6. Elisabeth
7. May  
8. Marit
 
Vrijdag 21:30-21:50 uur/ Spitzentraining (jong) volwassenen/ Joyce Postma
1. Chloë
2. Margriet
3. Leonie
4. Charlotte
5. Elisabeth
6. May  
7. Marit 
 

Laatste nieuws

Juli

Juni

Maart

Februari

Januari

December

November

Oktober

September

Juli

Juni

Mei

April

Maart

Januari

December

Oktober

September

Juli

Juni

Mei

Maart

Januari

December

September

Juni